Informacija

103 2709Visus moksleivius, studentus, mėgstančius skaityti įvairias knygas kviečiame į biblioteką - skaityklą. Bibliotekoje rasite  mokslinės literatūros, kuri padės studentams parašyti kursinius, diplominius ar tiesiog referatus, knygos paaugliams, kurios padės plačiau susipažinti su gamtos ir kultūros vertybėmis, grožinės literatūros, mėgstančiam skaityti įvairias knygas. Bibliotekoje yra skyrelis skirtas mokytojams, kuriame skirtos knygelės gamtos, geografijos ir istorijos pamokos paįvairinti.

Tik čia rasite knygas, išleistas pagal projektus ir neparduodamas nei viename knygyne, tai retos knygos. Bibliotekoje rasite 580 knygų, suskirstytų pagal grupes: ornitologija, botanika, biologija, gamta, žemės ūkis, grožinė literatūra, saugomos teritorijos, istorija, geografija ir kt.

Mėgstantiems keliauti galima susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis, gauti informaciją apie gamtos ir kultūros paveldą.

Biblioteka dirba kiekvieną dieną išskyrus šeštadienį ir sekmadienį. Susitarus galima susipažinti ir pasinaudoti bibliotekoje esančiomis knygomis ir  šeštadienį.

NAUJAUSIOS KNYGOS

 

meldinuk

    kryzdirbeste    dzkija  paukiai   konvencija

MELDINĖ   NENDRINUKĖ

Mažasis vadovas vaikams su žodynėliu ir gamtos pažinimo veiklomis. Šio ypač reto mažo paukštelio išsaugojimas yra tapęs tikru iššūkiu gamtininkams. Knygelę sudaro 35 psl., kuriuose yra gamtinių užduočių, kryžiažodžių, informacijos apie meldinės nendrinukės draugus ir priešus.Knyga išleista 2012 m.

MEDINĖ KRYŽDIRBYSTĖ

Birštono savivaldybės teritorijoje -  tai knyga apie mažąją tautodailės architektūrą, kuri neatsiejama nuo Lietuvos gamtovaizdžio  ir bendruomenės  bei individo dvasinio gyvenimo. 142 psl pažintinio pobūdžio leidinys.Išleista 2012 m.

EUROPOS KRAŠTOVAIZDŽIO KONVENCIJA -tai dokumentų rinkinys,

kurio pagalba formuojama Lietuvos kraštovaizdžio politika. Išleista 2012 m.

LIETUVOS PAUKŠČIŲ  PAŽINIMO VADOVAS

287 psl. knygoje galima surasti 380 paukšęių rūšių aprašus ir paplitimo žemėlapius, taip pat daugiau kaip 2000 paukščių nuotraukų. Knygos autoriai: Vytautas Jusys, Saulius Karalius, Liutaruras Raudonikis. Duomenys pateikti remiantis stebėjimais iki 2012 m lapkričio 1 dienos. Išleista 2012 m.

KAIMO  STATYBA: DZŪKIJA

KAIMO STATYBA: SUVALKIJA

KAIMO STATYBA: ŽEMAITIJA

KAIMO STATYBA: MAŽOJI LIETUVA

KAIMO STATYBA: VAKARŲ AUKŠTAITIJA

Knygose aprašoma kaip puoselėti ir plėtoti tradicinę architektūrą, kaip suderinti jos savitus bruožus su šiuolaikinio būsto ar gyvensenos reikmėmis.Leidunyje pateikiami projektiniai pasiūlymai ir praktinio įgyvendinimo sąlygos.Išleistos 2013 m.

VAKARĖ  ALEKSANDRAVIČIŪTĖ  „GUGELIUKAI“

Birštonietė Vakarė knygelę skiria mažoms mergaitėms, ir mažiems berniukams – visiems vaikams, kurie vakarais pirštu brūžina rasotą virtuvė slango stiklą ir laukia grįžtančių tėvelių. Knygelėje pateikiama fotografijos gugeliukų pagamintų pačios Vakarės ir Nemuno kilpų regioninio parko vyr. ekologo Renato Jakaičio.

TIM JACKSON "GEROVĖ BE AUGIMO" EKONOMINIŲ RIBOTŲ IŠTEKLIŲ PLANETAI

Autorius supažindina skaitytojus su harmoninga visuomenės ir ūkio kaitos vizija.Pateikiama vizija kaip žmonių visuomenė gali klestėti baigtinės ( ribotų išteklių) planetos ekologinių apribojimų rėmuose.

KNYGŲ SARAŠAI

 ŽINYNAI. ENCIKLOPEDIJOS. ŽODYNAI (BENDRASIS SKYRIUS)

ETNOGRAFIJA. PAPROČIAI. TAUTOSAKA

ŠVIETIMAS. UGDYMAS

BOTANIKA

GAMTA, EKOLOGIJA, GAMTOS APSAUGA

GEOLOGIJA

MIKOLOGIJA

ORNITOLOGIJA

SAUGOMOS TERITORIJOS

 ZOOLOGIJA

 MIŠKININKYSTĖ.MEDŽIOKLĖ

 NAMŲ ŪKIS. ŽEMĖS ŪKIS

 MENAS

 GROŽINĖ LITERATŪRA

SERIJA NORIU ŽINOTI

 

 

Kalendorius

Liepa 2017
Pr A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba